Overzicht: Het complete speelschema van groepsfase Champions League

Overzicht: Het complete speelschema van groepsfase Champions League
Dit zijn de tegenstanders van Ajax

Sport :

Donderdag 1 oktober vond de loting van de Champions League plaats in het Zwitserse Geneve. Hierin werden de poules voor de groepsfase bekend, en daarmee de prachtige affiches die dit jaar in de Champions League zullen worden gespeeld. Gids.tv heeft het overzicht.

Bekijk de complete pouleverdeling van de groepfase Champions League (vanaf vrijdag) verderop in deze pagina.

Ajax
Ajax is deelnemer aan het hoofdtoernooi en neemt het in de groepsfase op tegen Liverpool, Atalanta en Midtjylland. De wedstrijden worden in oktober, november en december gespeeld.

Volledige speelschema

20 oktober

  • 18.55 uur: Zenit St. Petersburg - Club Brugge
  • 18.55 uur: Dymano Kiev - Juventus
  • 21.00 uur: Chelsea - Sevilla
  • 21.00 uur: Stade Rennes - Krasdonar
  • 21.00 uur: Lazio Roma - Borussia Dortmund
  • 21.00 uur: FC Barcelona - Ferencvarosi
  • 21.00 uur: Paris Saint-Germain - Manchester United
  • 21.00 uur: RB Leipzig - Istanbun Basaksehir

21 oktober

  • 18.55 uur: FC Salzburg - Lokomotiv Moskou
  • 18.55 uur: Real Madrid - Shakhtar Donetsk
  • 21.00 uur: Bayern München - Atlético Madrid
  • 21.00 uur: Internazionale - Borussia Monchengladbach
  • 21.00 uur: Manchester City - FC Porto
  • 21.00 uur: Olympiacos - Olympique Marseille
  • 21.00 uur: Ajax - Liverpool
  • 21.00 uur: FC Midtjylland - Atalanta

27 oktober

  • 18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Bayern München
  • 18.55 uur: Shakhtar Donesk - Internazionale
  • 21.00 uur: Atlético Madrid - FC Salzburg
  • 21.00 uur: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid
  • 21.00 uur: FC Porto - Olympiacos
  • 21.00 uur: Olympique Marseille - Manchester City
  • 21.00 uur: Liverpool - FC Midtjylland
  • 21.00 uur: Atalanta - Ajax

28 oktober

  • 18.55 uur: Krasdonar - Chelsea
  • 18.55 uur: Istanbul Basaksehir - Paris Saint-Germain
  • 21.00 uur: Sevilla - Stade Rennes
  • 21.00 uur: Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg
  • 21.00 uur: Club Brugge - Lazio Roma
  • 21.00 uur: Juventus - FC Barcelona
  • 21.00 uur: Ferencvárosi - Dynamo Kiev
  • 21.00 uur: Manchester United - RB Leipzig

3 november

  • 18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Atlético Madrid
  • 18.55 uur: Shakhtar Donesk - Borussia Mönchengladbach
  • 21.00 uur: FC Salzburg - Bayern München
  • 21.00 uur: Real Madrid - Internazionale
  • 21.00 uur: Manchester City - Olympiacos
  • 21.00 uur: FC Porto - Olympique Marseille
  • 21.00 uur: FC Midtjylland - Ajax
  • 21.00 uur: Atalanta - Liverpool

4 november

  • 18.55 uur: Zenit St. Petersburg - Lazio Roma
  • 18.55 uur: Istanbul Basaksehir - Manchester United
  • 21.00 uur: Sevilla - Krasdonar
  • 21.00 uur: Chelsea - Stade Rennes
  • 21.00 uur: Club Brugge - Borussia Dortmund
  • 21.00 uur: FC Barcelona - Dynamo Kiev
  • 21.00 uur: Ferencvárosi - Juventus
  • 21.00 uur: RB Leipzig - Paris Saint-Germain

24 november

  • 18.55 uur: Krasdonar - Sevilla
  • 18.55 uur: Stade Rennes - Chelsea
  • 21.00 uur: Borussia Dortmund - Club Brugge
  • 21.00 uur: Lazio Roma - Zenit St. Petersburg
  • 21.00 uur: Juventus - Ferencvárosi
  • 21.00 uur: Dinamo Kiev - FC Barcelona
  • 21.00 uur: Paris Saint-Germain - RB Leipzig
  • 21.00 uur: Manchester United - Istanbul Basaksehir

25 november

  • 18.55 uur: Borussia Mönchengladbach - Shakhtar Donesk
  • 18.55 uur: Olympiacos - Manchester City
  • 21.00 uur: Bayern München - FC Salzburg
  • 21.00 uur: Atlético Madrid - Lokomotiv Moskou
  • 21.00 uur: Internazionale - Real Madrid
  • 21.00 uur: Olympique Marseille - Manchester City
  • 21.00 uur: Ajax - FC Midtjylland
  • 21.00 uur: Liverpool - Atalanta

1 december

  • 18.55 uur: Lokomotiv Moskou - FC Salzburg
  • 18.55 uur: Shakhtar Donesk - Real Madrid
  • 21.00 uur: Atlético Madrid - Bayern München
  • 21.00 uur: Borussia Mönchengladbach - Internazionale
  • 21.00 uur: FC Porto - Manchester City
  • 21.00 uur: Olympique Marseille - Olympiacos
  • 21.00 uur: Liverpool - Ajax
  • 21.00 uur: Atalanta - FC Midtjylland

2 december

  • 18.55 uur: Krasdonar - Stade Rennes
  • 18.55 uur: Istanbul Basaksehir - RB Leipzig
  • 21.00 uur: Sevilla - Chelsea
  • 21.00 uur: Borussia Dortmund - Lazio Roma
  • 21.00 uur: Club Brugge - Zenit St. Petersburg
  • 21.00 uur: Juventus - Dinamo Kiev
  • 21.00 uur: Ferencvárosi - FC Barcelona
  • 21.00 uur: Manchester United - Paris Saint-Germain

8 december

  • 18.55 uur: Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
  • 18.55 uur: Lazio Roma - Club Brugge
  • 21.00 uur: Chelsea - Krasdonar
  • 21.00 uur: Stade Rennes - Sevilla
  • 21.00 uur: FC Barcelona - Juventus
  • 21.00 uur: Dinamo Kiev - Ferencvárosi
  • 21.00 uur: Paris Saint-Germain - Istanbul Basaksehir
  • 21.00 uur: RB Leipzig - Manchester United

9 december

  • 18.55 uur: Ajax - Atalanta
  • 18.55 uur: FC Midtjylland - Liverpool
  • 21.00 uur: Bayern München - Lokomotiv Moskou
  • 21.00 uur: FC Salzburg - Atlético Madrid
  • 21.00 uur: Real Madrid - Borussia Mönchengladbach
  • 21.00 uur: Internazionale - Shakhtar Donesk
  • 21.00 uur: Manchester City - Olympique Marseille
  • 21.00 uur: Olympiacos - FC Porto

Bekijk ook: het volledige speeloverzicht van Ajax in de Champions League.

Pouleverdeling

Groep A

  1. Bayern München
  2. Atletico Madrid
  3. FC Salzburg
  4. Locomotiv Moskou

Groep B

  1. Real Madrid
  2. Shaktar Donesk
  3. Internazionale
  4. VfL Borussia Mönchengladbach

Groep C

  1. FC Porto
  2. Manchester City
  3. Olympiacos
  4. Olympique de Marseille

Groep D

  1. Liverpool
  2. Ajax
  3. Atalanta
  4. FC Midtjylland

Groep E

  1. Sevilla
  2. Chelsea
  3. Krasdonar
  4. Stade Rennes

Groep F

  1. Zenit St. Petersburg
  2. Borussia Dortmund
  3. Lazio Roma
  4. Club Brugge

Groep G

  1. Juventus
  2. FC Barcelona
  3. Dinamo Kiev
  4. Ferencvarishi

Groep H

  1. Paris Saint-Germain
  2. Manchester United
  3. RB Leipzig
  4. Istanbul Basaksehir

De groepsfase van de Champions League wordt gespeeld tussen 20 oktober en 9 december. Alle wedstrijden zijn te volgen via SBS6 en Ziggo Sport (Voetbal).

Praat mee
Geef hieronder je commentaar op Overzicht: Het complete speelschema van groepsfase Champions League of klik hier als je dit een leuk artikel vindt:


Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws »


Aanraders Op TV

Wij zijn genomineerd voor Website van het Jaar 2020! Help jij ons om deze prijs te winnen? Klik hier om te stemmen