Overzicht tijden: Turnen op de Olympische Spelen live op tv en online

Overzicht tijden: Turnen op de Olympische Spelen live op tv en online
Opnieuw Nederlandse kanshebbers

Sport :

Het turnen op de Olympische Spelen van 2020 (in 2021) in Tokio vind plaats tussen zaterdag 24 juli en dinsdag 3 augustus (m.u.v. vrijdag 30 en zaterdag 31 juli). Gids.tv zet het uitzendschema op een rij.

Kwalificaties en finales
De turnonderdelen zijn redelijk belangrijk in de Olympische Spelen. De kwalificatiewedstrijden worden zowel 's nachts, 's ochtends als 's middags uitgezonden. De finales vinden plaats tussen 10 en 13 uur.

Uitzendschema turnen op tv (Nederlandse tijd)

Dinsdag 3 augustus (LIVE: deels op NPO 1 en Eurosport 1, volledig via discovery+)

  • 10.00 uur: Finale brug - mannen
  • 10.53 uur: Finale balk - vrouwen
  • 11.42 uur: Finale rek - mannen met BART DEURLOO

Op deze pagina vind je het overzicht van alle turnonderdelen, die voor een deel op tv of de gratis livestream van de NOS op NOS.nl en via Gids.tv te zien zijn.Alle turnonderdelen in Tokio zijn gegarandeerd te zien via de Eurosport-livestreams op discovery+.

Welke zender?
Het is op dit moment nog niet bekend of alle wedstrijden te zien zijn op tv. Alle wedstrijden zijn in ieder geval te zien via de Eurosport-livestreams op discovery+. Is de wedstrijd ook bij de NOS te zien? Dan vind je een livestream bij Gids.tv.

Alles van het turnen op de Olympische Spelen van 2020 (in 2021) in Tokio live te zien bij discovery+. De meest aansprekende onderdelen, met Nederlanders en belangrijke finales, zijn te zien op NPO 1 of anders op NOS.nl / Gids.tv. Ook Eurosport doet op tv live verslag. Bekijk ook alles over de Olympische Spelen 2020.

Turnen op de Olympische Spelen gemist?

Zaterdag 24 juli

  • 03.00 uur: kwalificatie brug - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie meerkamp individueel - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie paardvoltige - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie rekstok - mannen (eerste subdivisie)
    • Met om 03.25 uur Bart Deurloo en Epke Zonderland in de tweede groep (LIVE: NPO 1, NOS.nl, Gids.tv en discovery+)
  • 03.00 uur: kwalificatie ringen - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie sprong - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie team - mannen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie vrije oefening - mannen (eerste subdivisie)

  • 07.30 uur: kwalificatie brug - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie meerkamp individueel - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie paardvoltige - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie rekstok - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie ringen - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie sprong - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie team - mannen (tweede subdivisie)
  • 07.30 uur: kwalificatie vrije oefening - mannen (tweede subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie brug - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie meerkamp individueel - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie paardvoltige - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie rekstok - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie ringen - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie sprong - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie team - mannen (derde subdivisie)
  • 12.30 uur: kwalificatie vrije oefening - mannen (derde subdivisie)

Zondag 25 juli (LIVE: deels NPO 1 & Eurosport 1, volledig via discovery+)

  • 03.00 uur: kwalificatie balk - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie brug ongelijk - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie meerkamp individueel - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie sprong - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie team - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 03.00 uur: kwalificatie vrije oefening - vrouwen (eerste subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie balk - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie brug ongelijk - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie meerkamp individueel - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie sprong - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie team - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 04.55 uur: kwalificatie vrije oefening - vrouwen (tweede subdivisie)
  • 08.10 uur: kwalificatie meerkamp individueel - vrouwen (derde subdivisie)
  • 08.10 uur: kwalificatie team - vrouwen (derde subdivisie)
  • 08.10 uur: kwalificatie brug ongelijk - vrouwen (derde subdivisie)
    • Met om 08.10 uur Sanne Wevers, Lieke Wevers, Eythora Thorsdottir en Vera van Pol
  • 08.10 uur: kwalificatie balk - vrouwen (derde subdivisie)
    • Met om 08.35 uur Sanne Wevers, Lieke Wevers, Eythora Thorsdottir en Vera van Pol
  • 08.10 uur: kwalificatie vrije oefening - vrouwen (derde subdivisie)
    • Met om 09.00 uur Sanne Wevers, Lieke Wevers, Eythora Thorsdottir en Vera van Pol
  • 08.10 uur: kwalificatie sprong - vrouwen (derde subdivisie)
    • Met om 09.25 uur Sanne Wevers, Lieke Wevers, Eythora Thorsdottir en Vera van Pol
  • 10.05 uur: kwalificatie balk - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 10.05 uur: kwalificatie brug ongelijk - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 10.05 uur: kwalificatie meerkamp individueel - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 10.05 uur: kwalificatie sprong - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 10.05 uur: kwalificatie team - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 10.05 uur: kwalificatie vrije oefening - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie balk - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie brug ongelijk - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie meerkamp individueel - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie sprong - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie team - vrouwen (vierde subdivisie)
  • 13.20 uur: kwalificatie vrije oefening - vrouwen (vierde subdivisie)

Maandag 26 juli

  • 12.00 uur: Finale team - mannen

Dinsdag 27 juli

  • 12.45 uur: Finale team - vrouwen

Woensdag 28 juli

  • 12.15 uur: Finale meerkamp individueel - mannen

Donderdag 29 juli

  • 12.50 uur: Finale meerkamp individueel - vrouwen (met LIEKE WEVERS) [LIVE: grotendeels op NPO 1 en Eurosport 1, volledig via discovery+]

Zondag 1 augustus

  • 10.00 uur: Finale vrije oefening - mannen
  • 10.55 uur: Finale sprong - vrouwen
  • 11.44 uur: Finale paardvoltige - mannen
  • 12.27 uur: Finale brug ongelijk - vrouwen

Maandag 2 augustus (LIVE: grotendeels NPO 1 en Eurosport 1, volledig via discovery+)

  • 10.00 uur: Finale ringen - mannen
  • 11.00 uur: Finale vrije oefening - vrouwen
  • 11.55 uur: Finale sprong - mannen

Praat mee
Geef hieronder je commentaar op Overzicht tijden: Turnen op de Olympische Spelen live op tv en online of klik hier als je dit een leuk artikel vindt:


Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws »


Aanraders Op TV

De nieuwe app van Gids.tv is beschikbaar! Download hem hier