Programma schaatsen op de Winterspelen (tijdschema live op tv en online)

Programma schaatsen op de Winterspelen (tijdschema live op tv en online)
Hoe laat is het schaatsen tijdens Peking 2022?

Sport :

Tijdens de Winterspelen in Peking zullen de meeste ogen vanuit Nederland gericht zijn op de National Speed Skating Oval, waar het schaatsen van zaterdag 5 tot en met zaterdag 19 februari op het programma staat. Gids.tv zet het uitzendschema hieronder op een rij.

Tijdsverschil
In Nederland is het zeven uur vroeger dan in Peking, waardoor veel van de Olympische Winterspelen van 2022 's nachts en 's ochtends Nederlandse tijd te zien is. Het schaatsen begint vaak aan het begin van de Nederlandse werkdag, wanneer het in Peking eind van de middag is.

Uitzendschema schaatsen op tv (Nederlandse tijd)

Zaterdag 19 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 08.00-08.30 uur: halve finales massastart mannen
    • Met Jorrit Bergsma en Sven Kramer
  • 08.45-09.15 uur: halve finales massastart vrouwen
    • Met Irene Schouten en Marijke Groenewoud
  • 09.30-09.45 uur: finale massastart mannen
  • 10.00-10.15 uur: finale massastart vrouwen

Op deze pagina vind je het overzicht van alle schaatsafstanden. De NOS zendt alles van het schaatsen live op tv en via de gratis livestream op NOS.nl en via Gids.tv uit, inclusief uitgebreide voor- en nabeschouwingen. Alles van de Winterspelen in Peking is volledig live te zien via de Eurosport-livestreams op discovery+.

Welke zender?
Hoe laat is schaatsen op de Olympische Winterspelen 2022 live op tv en online? En op welke zender wordt het live uitgezonden? Op tv of alleen online? Dat overzicht wordt continu bijgewerkt, omdat de uitzendschema's van NPO 1 en Eurosport nog niet volledig bekend zijn. Lees ook hoe je de Winterspelen live kunt kijken.

Bekijk ook hoe laat elke sport op de Winterspelen wordt uitgezonden.

Alles van schaatsen op de Olympische Winterspelen van 2022 in Peking is live te zien bij de NOS op NPO 1, via de NOS-livestream via Gids.tv en de Eurosport-livestreams op discovey+. De hoogtepunten komen ook voorbij in het schakelprogramma op Eurosport 1.

Schaatsen op de Winterspelen gemist?

Zaterdag 5 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.30-10.51 uur: 3.000m vrouwen
    • Met om 09.42 uur in rit 3: Carlijn Achtereekte-Miho Takagi
    • Met om 10.20 uur in rit 6: Antoinette de Jong-Ayano Sato
    • Met om 10.45 uur in rit 10: Irene Schouten-Francesca Lollobrigida

Zondag 6 februari (LIVE: NPO 1, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.30-11.15 uur: 5.000m mannen
    • Rit 1: Sven Kramer-Viktor Hald Torup (Den)
    • Rit 5: Patrick Roest-Andrea Giovannini (Ita)
    • Rit 6: Jorrit Bergsma-Seitaro Ichinohe (Jap)
    • Rit 10: Nils van der Poel (Zwe)-Bart Swings (Bel)

Maandag 7 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.30-10.50 uur: 1.500m vrouwen
    • Rit 9: Marijke Groenewoud-Yin Qi (Chi)
    • Rit 11: Antoinette de Jong-Nadezjda Morozova (Kaz)
    • Rit 12: Ireen Wüst-Ivanie Blondin (Can)
    • Rit 14: Brittany Bowe (VS)-Ragne Wiklund (Noo)
    • Rit 15: Elizaveta Goloebeva (Rus)-Miho Takagi (Jap)

Dinsdag 8 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 11.30-12.50 uur: 1.500m mannen
    • Rit 4: Cornelius Kersten (GBr)-Marcel Bosker
    • Rit 10: Thomas Krol-Peder Kongshaug (Noo)
    • Rit 11: Kim Minseok (Kor)-Kjeld Nuis
    • Rit 12: Kristian Ulekleiv (Noo)-Bart Swings (Bel)
    • Rit 13: Seitaro Ichinohe (Jap)-Joey Mantia (VS)
    • Rit 14: Takuro Oda (Jap)-Zhongyan Ning (Chi)
    • Rit 15: Allan Dahl Johansson (Noo)-Connor Howe (Can)

Donderdag 10 februari (LIVE: NPO 1, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 13.00-14.16 uur: 5.000m vrouwen
    • Rit 3: Sanne in 't Hof-Natalia Voronina (Rus)
    • Rit 4: Martina Sablikova (Tsj)- Misaki Oshigiri (Jap)
    • Rit 5: Isabelle Weidemann (Can)- Ragne Wiklund (Noo)
    • Rit 6: Irene Schouten-Francesca Lollobrigida (Ita)

Vrijdag 11 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.00-10.55 uur: 10.000m mannen
    • Rit 2: Michele Malfatti (Ita)-Patrick Roest
    • Rit 4: Alexander Roemjantsjev (Rus)-Jorrit Bergsma
    • Rit 5: Nils van der Poel (Zwe)-Davide Ghiotto (Ita)
    • Rit 6: Ted-Jan Bloemen (Can)-Bart Swings (Bel)

Zaterdag 12 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.00-09.23 uur: kwartfinales ploegenachtervolging vrouwen
    • In rit 2: Noorwegen-Nederland (met Ireen Wüst, Antoinette de Jong en Irene Schouten)
  • 09.53-10.34 uur: 500m mannen
    • Rit 3: Thomas Krol-Jeffrey Rosanelli (Ita)
    • Rit 8: Yang Tao (Chi)-Merijn Scheperkamp
    • Rit 9: Ruslan Murashov (Rus)-Kai Verbij
    • Rit 13: Yuma Murakami (Jap)-Artem Arefyev (Rus)
    • Rit 14: Viktor Mushtakov (Rus)-Wataru Morishige (Jap)
    • Rit 15: Laurent Dubreuil (Can)-Tatsuya Shinhama (Jap)

Zondag 13 februari (LIVE: NPO 1, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 14.00-14.26 uur: kwartfinales ploegenachtervolging mannen
    • Rit 2: Canada-Nederland (met Sven Kramer, Patrick Roest en Marcel Bosker)
  • 14.56-15.37 uur: 500m vrouwen
    • Rit 7: Jin Jingzhu (Chi)-Jutta Leerdam
    • Rit 8: Heather McLean (Can)-Michelle de Jong
    • Rit 9: Femke Kok-Brooklyn McDougall (Can)
    • Rit 13: Angelina Golikova (Rus)-Nao Kodaira (Jap)
    • Rit 14: Erin Jackson (VS)-Kaja Ziomek (Pol)
    • Rit 15: Olga Fatkulina (Rus)-Andzelika Wojcik (Pol)

Dinsdag 15 februari (finales ploegenachtervolging) [LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1]

  • 07.30-07.42 uur: halve finales vrouwen
    • Halve finale 1: ROC-Japan
    • Halve finale 2: Canada-Nederland (met Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Irene Schouten)
  • 07.52-08.04 uur: halve finales mannen
    • Halve finale 1: Noorwegen-Nederland (met Sven Kramer, Patrick Roest en Marcel Bosker)
    • Halve finale 2: ROC-VS
  • 08.24-08.36 uur: D- en C-finale vrouwen
  • 08.43-08.55 uur: D- en C-finale mannen
  • 09.22-09.28 uur: wedstrijd om brons vrouwen: ROC-NEDERLAND
  • 09.28-09.34 uur: finale ploegenachtervolging vrouwen: Canada-Japan
  • 09.41-09.47 uur: wedstrijd om brons mannen: NEDERLAND-VS
  • 09.47-09.53 uur: finale ploegenachtervolging mannen: ROC-Noorwegen

Donderdag 17 februari (LIVE: NPO 1, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.30-10.42 uur: 1.000m vrouwen
    • Rit 3: Ekaterina Sloeva (WRu)-Antoinette de Jong
    • Rit 10: Olka Fatkulina (Rus)-Yekaterina Aidova (Kaz)
    • Rit 11: Kimi Goetz (VS)-Jutta Leerdam
    • Rit 12: Andzelika Wojcik (Jap)-Ireen Wüst
    • Rit 13: Miho Takagi (Jap)-Angelina Golikova (Rus)
    • Rit 14: Qishi Li (Chi)-Nao Kodaira (Jap)
    • Rit 15: Daria Kachanova (Jap)-Brittany Bowe (VS)

Vrijdag 18 februari (LIVE: NPO 1, Eurosport 2, discovery+ en hoogtepunten op Eurosport 1)

  • 09.30-10.40 uur: 1.000m mannen
    • Rit 6: Pavel Koelizjnikov (Rus)-Mathias Voste (Bel)
    • Rit 13: Thomas Krol-Håvard Lorentzen (Noo)
    • Rit 14: Zhongyan Ning (Chi)-Hein Otterspeer
    • Rit 15: Laurent Dubreuil (Can)-Kai Verbij

Jouw mening
Geef hieronder je commentaar op Programma schaatsen op de Winterspelen (tijdschema live op tv en online) of klik hier als je dit een leuk artikel vindt:


Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws »


Aanraders Op TV