Tijdschema | Snowboarden op de Winterspelen live op tv en online

Tijdschema | Snowboarden op de Winterspelen live op tv en online
Hoe laat zijn de onderdelen te zien?

Sport :

Van zaterdag 5 tot en met dinsdag 15 februari is het snowboarden op de Winterspelen in Peking. Gids.tv zet hieronder op een rij hoe laat de verschillende onderdelen te zien zijn.

Nachtwerk
Vanwege het tijdverschil met Peking is veel van het snowboarden in de Nederlandse nacht. Enkele medailles worden in de ochtend verdeeld.

Uitzendschema snowboarden op tv (Nederlandse tijd)

Dinsdag 15 februari

  • 02.30 uur: finalerun 1 big air vrouwen (LIVE: NPO 1, discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 02.52 uur: finalerun 2 big air vrouwen (NPO 1, discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 03.15 uur: finalerun 3 big air vrouwen (NPO 1, discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 06.00 uur: finalerun 1 big air mannen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Niek van der Velden
  • 06.22 uur: finalerun 2 big air mannen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Niek van der Velden
  • 06.45 uur: finalerun 3 big air mannen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Niek van der Velden

Bekijk ook hoe laat elke sport op de Winterspelen wordt uitgezonden.

Op deze pagina vind je het overzicht van alle snowboardonderdelen op de Winterspelen, die voor een deel op tv of de gratis livestream van de NOS op NOS.nl en via Gids.tv te zien zijn. Alles van de Winterspelen in Peking is volledig live te zien via de Eurosport-livestreams op discovery+.

Welke zender?
Hoe laat is snowboarden op de Olympische Winterspelen 2022 live op tv en online? En op welke zender wordt het live uitgezonden? Op tv of alleen online? Dat overzicht wordt continu bijgewerkt, omdat de uitzendschema's van NPO 1 en Eurosport nog niet volledig bekend zijn. Lees ook hoe je de Winterspelen live kunt kijken.

Alles van het snowboarden op de Winterspelen in Peking is live te zien bij discovery+. De meest aansprekende onderdelen, met Nederlanders en belangrijke finales, zijn te zien op NPO 1 en NOS.nl / Gids.tv. De hoogtepunten komen ook voorbij in het schakelprogramma op Eurosport 1.

Snowboarden op de Winterspelen gemist?

Zaterdag 5 februari

  • 03.45 uur: kwalificatierun 1 slopestyle vrouwen (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)
    • Met om 04.15 uur Melissa Peperkamp
  • 04.47 uur: kwalificatierun 2 slopestyle vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp

Zondag 6 februari

  • 02.30 uur: finalerun 1 slopestyle vrouwen (LIVE: NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
  • 02.57 uur: finalerun 2 slopestyle vrouwen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
  • 03.24 uur: finalerun 3 slopestyle vrouwen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
  • 05.30 uur: kwalificatierun 1 slopestyle mannen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met om 05.52 uur Niek van der Velden
  • 06.33 uur: kwalificatierun 2 slopestyle mannen (NPO 1, Eurosport 1 & discovery+)
    • Met om 06.54 uur Niek van der Velden

Maandag 7 februari

  • 05.00 uur: finalerun 1 slopestyle mannen (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)
  • 05.27 uur: finalerun 2 slopestyle mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 05.54 uur: finalerun 3 slopestyle mannen (Eurosport 2 & discovery+)

Dinsdag 8 februari

  • 03.40 uur: kwalificaties parallelreuzenslalom vrouwen (LIVE: discovery+)
    • Met Michelle Dekker
  • 04.07 uur: kwalificaties parallelreuzenslalom mannen (discovery+)
  • 04.34 uur: eliminaties parallelreuzenslalom vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 05.01 uur: eliminaties parallelreuzenslalom mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 07.30 uur: achtste finales parallelreuzenslalom vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 07.48 uur: achtste finales parallelreuzenslalom mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.06 uur: kwartfinales parallelreuzenslalom vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.15 uur: kwartfinales parallelreuzenslalom mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.24 uur: halve finales parallelreuzenslalom vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.30 uur: halve finales parallelreuzenslalom mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.36 uur: finales parallelreuzenslalom vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.43 uur: finales parallelreuzenslalom mannen (Eurosport 2 & discovery+)

Woensdag 9 februari

  • 02.30 uur: kwalificatierun 1 halfpipe vrouwen (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)
  • 03.21 uur: kwalificatierun 2 halfpipe vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 04.00 uur: plaatsingsronde 1 boardercross vrouwen (discovery+)
  • 04.55 uur: plaatsingsronde 2 boardercross vrouwen (discovery+)
  • 05.30 uur: kwalificatierun 1 halfpipe mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 06.21 uur: kwalificatierun 2 halfpipe mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 07.30 uur: achtste finales boardercross vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.07 uur: kwartfinales boardercross vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.28 uur: halve finales boardercross vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.45 uur: finales boardercross vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)

Donderdag 10 februari

  • 02.30 uur: finalerun 1 halfpipe vrouwen (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)
  • 02.58 uur: finalerun 2 halfpipe vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 03.25 uur: finalerun 3 halfpipe vrouwen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 04.15 uur: plaatsingsronde 1 boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Glenn de Blois
  • 05.10 uur: plaatsingsronde 2 boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Glenn de Blois
  • 07.00 uur: achtste finales boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 07.37 uur: kwartfinales boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 07.58 uur: halve finales boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 08.15 uur: finales boardercross mannen (Eurosport 2 & discovery+)

Vrijdag 11 februari

  • 02.30 uur: finalerun 1 halfpipe mannen (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)
  • 02.58 uur: finalerun 2 halfpipe mannen (Eurosport 2 & discovery+)
  • 03.25 uur: finalerun 3 halfpipe mannen (Eurosport 2 & discovery+)

Zaterdag 12 februari (LIVE: Eurosport 2 & discovery+)

  • 03.00 uur: kwartfinales boardercross team gemengd
  • 03.30 uur: halve finales boardercross team gemengd
  • 03.50 uur: finales boardercross team gemengd

Maandag 14 februari (grotendeels live en hoogtepunten op NPO 1)

  • 02.30 uur: kwalificatierun 1 big air vrouwen (LIVE: NPO 1, discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 03.15 uur: kwalificatierun 2 big air vrouwen (NPO 1, discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 04.00 uur: kwalificatierun 3 big air vrouwen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Melissa Peperkamp
  • 06.30 uur: kwalificatierun 1 big air mannen (NPO 1, discovery+)
    • Met Niek van der Velden
  • 07.15 uur: kwalificatierun 2 big air mannen (NPO 1, discovery+ & vanaf 07.35 uur ook op Eurosport 2)
    • Met Niek van der Velden
  • 08.00 uur: kwalificatierun 3 big air mannen (NPO 1, Eurosport 2 & discovery+)
    • Met Niek van der Velden

Jouw mening
Geef hieronder je commentaar op Tijdschema | Snowboarden op de Winterspelen live op tv en online of klik hier als je dit een leuk artikel vindt:


Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws »


Aanraders Op TV