Woensdag in Khalid & Sophie: Griet Op de Beeck wordt therapeut & André Kuipers over ISS

Woensdag in Khalid & Sophie: Griet Op de Beeck wordt therapeut & André Kuipers over ISS
Dit zijn de gasten van woensdag 13 april

Kijktip :

Khalid & Sophie is een talkshow van BNNVARA, om en om gepresenteerd door Khalid Kasem en Sophie Hilbrand. Bekijk hieronder welke gasten vanavond aanschuiven bij Khalid & Sophie.

Dit zijn de gasten en onderwerpen in de uitzending van woensdag 13 april

  • Het duo van dienst gidst ons door het nieuws van de dag. Vanavond zijn dat presentator Sahil Amar Aïssa en journaliste Suse van Kleef.

  • Vorig jaar stopte een recordaantal huisartsen met werken. Huisartsen Shakib Sana, Isabel van Hövell-Ullmann en psychiater Nabil Bantal vertellen vanavond over hun ervaringen.

  • Griet Op de Beeck onderging veel therapiesessies maar draait nu de rollen om en wordt zelf therapeut

  • Radiomaker Wouter Bouwman plaatst een nieuwsgebeurtenis in historisch perspectief

  • Dit weekend ging voor het eerst een commerciële vlucht naar ruimtestation ISS. André Kuipers had gisteren vanuit Madrid contact met het ruimtestation en praat over zijn bevindingen.

De talkshow Khalid & Sophie is elke werkdag rond 19:05 uur te zien op NPO 1. Je kunt elke aflevering van Khalid & Sophie terugkijken bij Gids.tv.

Actuele video's

Meer actuele video's

Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws

Aanraders Op TV