Elke werkdag kunnen we kijken naar de talkshow Op1. Bekijk hieronder welke gasten vanavond aanschuiven bij Op1.
Onderwerpen van woensdag 3 augustus
-
Wordt Ajax weer kampioen, kan Feyenoord verrassen of gaat toch PSV er met de schaal vandoor. Vrijdag barst er weer een nieuw eredivisieseizoen los en het belooft een jaar vol spektakel te worden. Met sportjournalisten Hélène Hendriks, Suse van Kleef en Hans Kraay jr. blikken we vanavond vast vooruit.
-
Wielie Elhorst predikt deze week in zijn regenboogtoga op Pride Amsteram. Hoe is het om een LHBTI-dominee te zijn in de wereld van de kerken? Hij vertelt er vanavond over bij Op1.
-
Het platteland hangt er vol mee: de omgekeerde Nederlandse vlaggen. Maar wat is de symboliek erachter? En is er sprake van vlagschennis of is het een onschuldig protest? We vragen het historicus Herman Pleij en boerin Annemiek Koekoek.
-
We hebben een officieel watertekort, maar wat betekent dat nu voor ons? Hoogleraar Waterbeheer Piet Verdonschot geeft uitleg.
De latenighttalkshow Op1 is elke dag rond 22:30 uur te zien op NPO 1. Je kunt elke aflevering van Op1 terugkijken bij Gids.tv.