Feestje loopt uit de hand in nieuwe bioscoopfilm The Party

Feestje loopt uit de hand in nieuwe bioscoopfilm The Party
Chaos groeit met de minuut in nieuwe zwart-witfilm

Film :

Zeven vrienden komen bij elkaar voor een besloten diner om te vieren dat Janet minister van Gezondheid is geworden. In de nieuwe bioscoopfilm The Party zien we dat het gezelschap niet met elkaar omgaat zoals echte vrienden dat horen te doen, waardoor het een hectische avond wordt.

Terwijl de gasten langzamerhand binnendruppelen, draait Janets echtgenoot Bill muziek, slurpt wijn en kijkt verbijsterd voor zich uit. Plots verkondigt hij dat hij ongeneeslijk ziek is. Het duurt niet lang voor het feestje echt begint, op een andere manier dan de ambitieuze gastvrouw voor ogen had.

De hoofdrollen worden gespeeld door Kristin Scott Thomas (Four Weddings and a Funeral), Timothy Spall (Harry Potter), Patricia Clarkson (Learning to Drive), Cherry Jones (The Village), Cillian Murphy (Peaky Blinders), Bruno Ganz (Der Untergang) en Emily Mortimer (Hugo).

The Party is vanaf 14 december te zien in de Nederlandse bioscopen.

Actuele video's

Meer actuele video's

Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws

Aanraders Op TV