Zien: BN'ers reageren massaal op het overlijden van Peter R. de Vries

Zien: BN'ers reageren massaal op het overlijden van Peter R. de Vries

Peters familie en partner delen vandaag (15 juli) het trieste nieuws: "Peter heeft geknokt tot het einde, maar heeft de strijd niet kunnen winnen." Bekende Nederlanders en collega's van Peter R. de Vries reageren massaal op zijn overlijden. Bekijk hieronder een reeks van reacties van BN'ers.

Zie hieronder een NOS Journaal-video over Peter R. de Vries.

Zien: BN'ers reageren massaal op het overlijden van <em>Peter R. de Vries</em> Peters familie en partner delen vandaag (15 juli) het trieste nieuws: "Peter heeft geknokt tot het einde, maar heeft de strijd niet kunnen winnen." Bekende Nederlanders en collega's van Peter R. de Vries reageren massaal op zijn overlijden. Bekijk hieronder een reeks van reacties van BN'ers. View this post on Instagram A post shared by Humberto Tan (@humbertotan) View this post on Instagram A post shared by Daphne Deckers (@daphne_deckers) View this post on Instagram A post shared by Marieke Elsinga (@mariekeelsinga) View this post on Instagram A post shared by Winston Gerschtanowitz (@winstongerschtanowitz) View this post on Instagram A post shared by Ali B (@alibspec) View this post on Instagram A post shared by Arie Boomsma (@arieboomsmainstagram) View this post on Instagram A post shared by Rafael van der Vaart (@rafaelvdvaart) View this post on Instagram A post shared by Patty Brard (@pattybrard) View this post on Instagram A post shared by Samantha Steenwijk (@samanthasteenwijk) View this post on Instagram A post shared by Bridget (@bridgetmaasland) View this post on Instagram A post shared by John van den Heuvel (@johnvdheuvel62) Zie hieronder een NOS Journaal-video over Peter R. de Vries. Bekijk ook Peter R. de Vries overleden: kijk LIVE naar extra NOS Journaal Bekijk deze video » Zien: Van aanslag tot aan overlijden Peter R. de Vries (video) Bekijk deze video »


Jouw mening
Geef hieronder je commentaar op Zien: BN'ers reageren massaal op het overlijden van Peter R. de Vries of klik hier als je dit een leuke video vindt:



Actueel TV-nieuws

Meer actueel TV-nieuws »


Aanraders Op TV